CZ EN
Goodlight-Photo.com

Guestbook

We would appreciate if you leave here your comments and opinions.

  =  

Parádní fotečky z cest, jen tak dál....

Ahoj,viděli jsme se nedávno na jednom ranči...jste fajn lidi a na víc když jsi vyprávěl o focení tak jsem netušil jak to skvěle umíš.Filip i Já jsme unešený,máme rádi přírodu a tohle je...fajn.Ahoj F

Pěkný den pane Junek. Zajímám se námořním a oceánským yachtingem a potřeboval bych nějaké bližší informace o možnosti plavby na Antarktidu. Prosím bylo by možné mě poslat nějaký spoj na buď soukromé jachty nebo spolčnost co provozuje jižní plavby. Děkuji moc. Jinak máte krásné fotky.
S pozdravem, Pavel Strašil.

Děkujeme za komentář Petře Tomeši a přejeme hodně štěstí při cestování a focení ;)

No, docela mě vaše stránky přivedly k zamyšlení. Již dříve jsem míval dylema zdali být víc cestovatelem co fotí nebo jestli být hlavně fotografem snažícím se o co nejhodnotnější snímek třeba ne z tak exotických míst, ale s o to větším autorským vkladem. Pravdou ale je že opakovaně se vracet ne skalku do Českýho ráje a fotit ji drahou technikou může být trochu pošetilé a oproti tomu navštívit vzdálená místa která jsou dechberoucí, zážitky z jejichž navšívení vám nikdo nevezme. I tak mají vaše fotografie slušnou hodnotu rize fotografickou když pominu atraktivitu místa. Když se tam člověk nasalaší třeba na týden, vstává několikrát brzy ráno již na místě odkud fotí, tak se mu často slučné podmínky naskytnou, k tomu se zasnaží dobře komponovat, fotku v následném zpracování neodflákne, tak i z takové cesty vzniknou kvalitní fotky a co si budem povídat to atraktivní prostředí udělá v dojmu diváka své. No a ten osobní zážitek , to musí být něco. No komu by se to nelíbilo. Je to o prioritách, o čase a o penězích. když vyrazíte ve více lidech, tak takový jeden výlet ročně někam do Peru nemusí ani tak zruinovat šrajtofli. Dík za inspiraci a přeju mnoho zdaru do dalších expedic.

Děkujeme Eliško ;)

Kouzelné fotky, máte můj obdiv...

Kluci, máte to tady moc pěkný. Budu se vracet!

Paráda, moc jsem se pokochal :)

Moc pěkné fotky,máte velký cit pro barvy i černobílou fotku.Velmi rád se budu vracet se podívat na vaše výtvory-všech zúčastněných fotografů.Je to i pro mě velká inspirace.Zdravím!

GOODLIGHT-PHOTO.COM

All photos posted here are protected by copyright law. Any other use is possible with the permission of their authors only.

Copyright 2011 GOODLIGHT-PHOTO.COM - All right reserved

Realizace <Pavel Szabo />

fb email